2019/11/13 at 2:12 AM
Banner Top
Altınordu U17 Takımı, Doha’da düzenlenen Uluslararası Alkass Turnuvası’nda Etoile du Sahel’i 3-0 yenerek, organizasyonu 7.sırada tamamladı. Aspire Academy Tesisleri’nde oynanan karşılaşmada gollerimizi 21.dakikada Enis Destan, 43 ve 49.dakikalarda ise Salih Kavrazlı kaydetti. Gollerin asistlerini ise Furkan Metin, Alihan Şentürk ve Enis Destan yaptı.
Kırmızı lacivertli takımımız sahada Efe Kaan Yıldız – Furkan Metin, Rahmi Salih Kaya (Dk.46 Özgür Deryol), Ravil Tagir, Anıl Doyuran, Alihan Şentürk(Dk.67 Tunahan Öztürk), Ahmet Fatih Uzun (Dk.80 Sarper Çağlar), Tayfun Tatlı, Yiğit Emre Çeltik (Dk.42 Efe Mustafa Çetin), Salih Kavrazlı (Dk.82 Abdullah Soğucak) ve Enis Destan kadrosuyla mücadele etti.
Karşılaşmanın en iyi futbolcusu Enis Destan seçilirken, gencimize Xavi’nin imzaladığı forma hediye edildi. Takımımızı yaklaşık 50 Türk taraftar tribünden destekledi.
Altınordu U17 ilk maçında yine Tunus temsilcisini 1-0 yenerken, grubun ikinci maçında Bayern Munich ile 1-1 berabere kalmıştı. Çeyrek finalde Aspire Academy ile eşleşen gençlerimiz, karşılaşmayı 1-0 kaybederek sıralama maçları oynamaya hak kazanmıştı. 5-6 maçında Spartak Moskova ile eşleşen ekibimiz bu mücadeleyi öne geçmesine rağmen 2-1 kaybetmişti.
Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE