2019/11/17 at 7:24 AM
Banner Top

TFF 1.Lig’de tehlikeli bölgeye çakılıp kalan Afjet Afyonspor’da dün akşam yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonrasında Başkan Salih Sel ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Hüseyin Bayaman ve Şükrü Genelioğlu görevlerinden ayrıldılar.
Salih Sel’in başkanlığı döneminde yönetimde görev alan işadamı Ali Şahin Başkanlığı’nda yeni oluşturulan Kulüp yönetiminde Mehmet Mühsürler ve Zekeriya Aslan’ın yanı sıra yeni isimler olarak işadamları Hüseyin Çelik ile kardeşi Erkan Çelik’in yer aldı.
Öte yandan Serhat Güller ile yolları ayırdıktan sonra bir türlü yeni hocasını bulamayan, mor beyazlı ekipte gündeme önce kısa bir antrenörlük deneyimi olan Tuncay Şanlı gelirken, Şanlı ile görüşmelerin olumsuz sonuçlanmasının ardından Metin Diyadin kente davet edildi. Deneyimli hoca ile görüşmeler de tıkandı ve yönetim Diyadin’le de anlaşma sağlayamadığını duyurdu.
Mor beyazlı ekibin gündemine yeni isimler gelmeye başladı. Samsunspor’dan ayrılan ve geçmiş dönemde Manisaspor’u şampiyon yapan Taner Taşkın  ve  Yusuf Şimşek’in de mor beyazlı yöneticilerle dirsek temasında olduğu öne sürüldü.

Ekibin eski teknik direktörü Serhat Gülpınar’ın ise Elazığspor’la anlaşmak üzere olduğu öğrenildi.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article