2019/11/19 at 5:07 AM
Banner Top

Teknik Direktör arayışlarını Serhat Güller’i takımın başına getirerek biteren Afjet Afyonspor, kulüp başkanın da hazır bulunduğu törende  resmi sözleşmeyi imzadı.

Mor Beyazlılarda törene başkan Salih Sel, yönetim kurulu üyeleri Hasan Hüseyin Bayaman ve Ali Şahin katıldı. Afyon ekibinin başkanı Sel törenin ardından yaptığı açıklamada, “Hocamızın 1’inci Lig tecrübesi var. Daha önce Boluspor ile iki yıl Play-Off oynadı. Sonra yine 1’inci Lig kulüplerinde çalıştı. İnşallah her iki taraf için de hayırlı olur. Bu sezon sonuna kadar hocamızla sözleşme yaptık. İnşallah bu birlikteliğimiz daha sonra da devam eder” ifadelerini kullandı.

Kendisine verilen görev için Ayfon yönetimine teşekkürlerini ileten Teknik Direktör Serhat Güller ise, “Başkanımızın da söylediği gibi iyi bir birliktelik olacak inşallah. Şu an içinde bulunduğumuz konum itibariyle puan olarak aşağılarda gözüksek de hedefimiz en kısa sürede yukarıya doğru tırmanmak olacak. Bu anlamda iki gündür çalışmalarımız sürüyor. Bunu da başaracağız ve sezon sonunda istediğimiz bir yerde ligi bitirmiş olacağız.” dedi

Banner Content
Tags: , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment