2019/10/19 at 4:29 PM
Banner Top

Akhisar’ın yeni Belediye Başkanı Besim Dutlulu, görev süresine başlamasının hemen ardından Akhisarspor’u ziyaret etti.

Belediye Başkanı Besim Dutlulu, CHP İlçe Başkanı İsmail Fikirli, İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu ve belediye meclisi üyelerinden oluşan heyeti, Yılmaz Atabarut Tesislerinde seçimlerde rakibi olan Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı

Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve beraberindeki heyet  Göztepe maçı hazırlıklarını sürdüren Akhisarspor Teknik Direktörü Cem Kavçak ve futbolcuları ziyaret ederek baklava ikram etti.

Akhisarspor’a katkılarından dolayı Eryüksel’e teşekkür eden Başkan Besim Dutlulu, ligdeki kalan 8 maçta takıma güvendiğini belirtti . Dutlulu Göztepe maçında başarılar dileyerek, futbolculara kazanmak için sahaya çıkmalarını söyledi. Başkan Besim Dutlulu, Göztepe karşılamasını da tribünlerde izleyeceğini kaydetti.

Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel günün anısına yeşil-siyah çubuklu 45 numaralı ve sırtında Besim Dutlulu yazılı forma ile UEFA maçlarına ait özel futbol topunu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya hediye etti.

Öte yandan haftalardır eksik kadroyla mücadele eden ekipte eksiklere Ümraniye kupa maçında sakatlanan Manu’nun da eklenmesi teknik heyetin canını sıktı. Göztepe maçına yetişmesi zor görünüyor. Manu iyileşmezse yerine Bokila ileri uçta görev yapacak.

Yeşil siyahlılarda Mustafa Yumlu,  Güray Vural, Vrsajevic, Sissoko, Onur Ayık, Aykut Çeviker ve Zeki Yavru ise kart sınırında bulunuyor.

Banner Content
Tags: , , , , , , , ,

Related Article