2019/11/15 at 9:13 PM
Banner Top

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Akhisarspor, deneyimli teknik adam Yılmaz Vural ile de  anlaşma sağlayamadı.

Spor Toto Süper Lig’de 7’inci sezonunu sıkıntılı geçiren Ege temsilcisi Akhisarspor teknik direktör konusunda  karar veremiyor . Cem Kavçak’la devam edeceğini açıklayan ekipte teknik adam arayışları sürüyor. Ligin ilk 5 haftasında Safet Susic ile sahaya çıkan Akhisarspor ardından 1 maça yardımcı antrenör Cem Kavçak ile çıktı. 7’inci haftadan itibaren Cihat Arslan’a görev veren yeşil-siyahlılar işler yolunda gitmeyince Sivasspor mağlubiyeti ardından Akhisarspor yollarını ayırma kararı aldı.

Ankaragücü maçı ardından Teknik Direktör arayışlarına hız veren ve ilk olarak İbrahim Üzülmez ile görüşen yeşil-siyahlı yönetim ardından Yılmaz Vural ile masaya oturdu. Ancak her iki taraf açısından da anlaşma sağlanamayınca Akhisarspor yönetimi diğer teknik direktör adayları ile görüşmeye başladı. Sırada Hamza Hamzaoğlu’nun olduğu öğrenildi.

Hamzoğlu ile anlaşmaya varılmazsa maça Cem Kavçak ile çıkılması bekleniyor.

Öte yandan zorlu deplasmana hazırlanan yeşil-siyahlılarda Mustafa Yumlu, Hasan Ali Adıgüzel, Miguel Lopes, Güray Vural, Dany ve Eray Ataseven ile cezalı bulunan Josue ve Serginho Galatasaray maçı kadrosunda yer alamayacak.

 

Banner Content
Tags: , ,

Related Article