2019/10/19 at 9:24 PM
Banner Top

Köfteci Ramiz Şirketler Grubu yönetim kurulu Başkanı, Akhisarspor yönetim kurulu üyesi, TÜRFAD Akhisar Şubesi Onursal üyesi, Av. Birol Taşkınlar

gözyaşları içinde toprağa verildi.

Tedavi gördüğü İzmir Ege Üniversitesi hastanesinde 75 yaşında vefat eden, iş ve spor adamı Taşkınlar’ın vefatı yeşil siyahlı camiayı üzüntüye boğdu.  Taşkınlar 10 yıldan bu yana Akhisarspor’da yönetim kurulu üyeliği yapıyordu.

Köfteci Ramiz Şirketler Grubu yönetim kurulu Başkanı evli iki çocuk babası Av. Birol Taşkınlar’ın cenazesi Hilaliye Camisinde kılınan namazdan sonra yeni mezarlıkta aile kabristanında toprağa verildi.

Akigo bir başka üzüntü verici haberi Miguel Lopes’le yaşadı. Portekizli oyuncunun bir süredir tedavi gören babası hayatını kaybetti. Aldığı acı haberle sarsılan tecrübeli oyuncu, apar topar Portekiz’e gitti. Lopes’in cenaze işlemlerinin ardından Akhisar’a gelip, Ümraniyespor sınavında sahadaki yerini alacağı öğrenildi.

Yeşil siyahlıların  Ümraniyespor’la 3 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de oynayacağı karşılaşmanın yeri de açıklandı. Akigo yarıfinalin ilk ayağını Kasımpaşa RTE Stadı’nda oynayacak.  Karşılaşmayı Abdülkadir Bitigen yönetecek, yardımcılıklarının Aleks Taşçıoğlu ve Mustafa Savranlar yapacak.

Akigo’da Cocoliç, Cikaleshi ve Mustafa Yumlu sakat. Bel fıtığı teşhisi konulan 38 yaşındaki kaleci Bora KÖrk ise futbolu bıraktığını açıkladı.

 

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article