2019/10/19 at 9:26 PM
Banner Top

Sezona üçüncü 3. Lig parolası ile başlayan Aliağaspor’da teknik sorumluluğa Ali Eren Beşerler getirildi. Sarı siyahlılarda transferler arka arkaya gelirken, Teknik Sorumlu Polat Çetin ile yollar ayrıldı ve ardından takım, 1997-2003 yıllarında Beşiktaş’ta oynamış ve milli takım formasını da defalarca terletmiş olan Ali Eren Beşerler’e teslim edildi.
Aliağa’da güzel bir ortamın ve başarı için her şeyin var olduğunu ifade eden Ali Eren Beşerler, “Başkanımızın daveti üzerine ben ve ekibim Aliağa’ya geldik. Aliağaspor FK için neler yapabileceğimizi konuştuğumuzda fikirlerimizin ve düşüncelerimizin aynı olduğunu gördük. Daha sonra Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ile de güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Hep birlikte çalışarak Aliağaspor FK’yı yukarılara taşımak istiyoruz” şeklinde konuştu.
Aliağaspor’da yeni bir dönemin başladığını belirten Aliağaspor FK Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Önal, “Aliağaspor FK ailesi olarak hem yönetimsel hem de teknik ekip anlamında bugün itibariyle yeni bir döneme başlıyoruz. Bugün çıktığımız yolda yolun sonunun şampiyonluk olacağından hiçbirimizin en ufak şüphesi yok. Teknik ekibimizin başına geçen Ali Eren ve ekibi gerekli tüm çalışmaları yaparak Aliağamızı en iyi yerlere getireceklerdir. Kendisi ve ekibine başarılar dilerken yeni dönemin tüm Aliağaspor FK camiasına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article