2019/11/22 at 3:11 PM
Banner Top

Antalya kampını sürdüren Altay ilk hazırlık maçında karşılaştığı Gazişehir FK’yı yeni transfer Andreas Tatos’un tek golüyle geçerek moral buldu.
İzmir’in siyah-beyazlı ekibi, Spor Toto 1. Lig’deki güçlü rakiplerinden Gazişehir FK önünde sergilediği iyi oyunla alkış aldı.
Siyah-beyazlılar, ligin ikinci yarısı için olumlu sinyaller verirken, Furkan ve Atakan’ın formda görüntüsünün yanısıra, Kappel’in istekli oyunu ve  yeni transfer Tatos’un da takıma çabuk uyum sağladığı gözlendi.
İlk yarıda atak br oyun sergileyen Altay, 44. dakikada Kappel’in ceza sahasına kadar inip kestiği topta Marco’nun düşürülmesiyle penaltı bekledi, ama hakem vermedi.
Yunan oyuncu ilk yarısı 0-0 biten maçın 53. dakikasında Atakan ve Furkan’ın hazırladığı atakta ceza yayı üzerinde topla buluştu ve şık plasesiyle maçın tek golünü attı.
Maçın 77. dakikasında Furkan’ın düşürülmesiyle kazanılan penaltıyı kullanan Adnan Aganoviç sert vurdu ama, top üst direkte patladı.

Altay son bölümde önce Hüsamettin, sonra Mustafa Murat Uslu’nun şutunda ikinci golü bulamadı ve kaçan pozisyonlar sonucu farka gidemedi. Müsabaka Altay’ın 1-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article