2019/11/15 at 12:05 AM
Banner Top
Altay cumartesi günü deplasmanda Hatayspor’la oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yağmurlu havaya karşın aralıksız sürdürüyor.
Adana Demirspor galibiyetinin ardından hız kesmek istemeyen siyah beyazlılar, bu karşılaşmayı da kazanıp, hem 18 puanlı rakibini yakalamak hem de alt sıralardan sıyrılarak play off rotasına girmek istiyor.
Teknik Direktör Özden Töraydın yönetiminnde dünkü çalışmayı sağanak yağmur altında yapan siyah beyazlılar yağmurlu havaya karşın çalışmaları aksatmadı.
Adana Demir maçının kadrosunu bozmak istemeyen, ancak, özellikle savunmada sıkıntı yaşayan Töraydın’ın bu karşılaşmada yeni alternatifler üzerinde duracağı öğrenildi.
Atakan’ın  yerine, sakatlığı atlatan Ferhat’a , Özgür’ün yerine de Serkan’a, görev vermesi beklenen Töraydın’ın, zorunlu değişiklikler dışında kadroyu bozmayacağı belirtildi.
Siyah beyazlılarda kırmızı kart cezalısı sol bek Özgür ve sarı kart cezalısı ön libero Atakan Hatay deplasmanında yok.  Altay’da sağ bek Yasin ve orta saha Aganovic de kart sınırında yer alıyor.
Banner Content
Tags: , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment