2019/11/14 at 6:49 AM
Banner Top

Altınordu 2019-2020 sezonunu hazırlıklarına moralli başladı. Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’ne geçerek ilk antrenmanını yapan kırmızı lacivertlilerde Başkan Seyit Mehmet Özkan, sezonun bu ilk idmanından önce futbolcularımızla bir toplantı yaparak başarılar diledi.

“Sizlere çok inanıyoruz” diyen Özkan, “Sezona her zamanki gibi ligin en genç, en dinamik ekibi olarak başlayacağız. Herkese önemli sorumluluklar düşüyor ve bunun bilince olduğunuzun farkındayız. Şans, yanınızda olsun. Geçen sezonda emekleri olan herkese de teşekkür ediyorum” dedi. Özkan, kademeli olarak takımın yüzde 80’ini özkaynaklardan oluşturacaklarını % 20^lik kontenjanı ise yurtdışındaki Türk ailelere ayıracaklarını söyledi.

Törene, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Hakan Orhunbilge, Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Samim Süloş ve yönetim kurulu üyeleri ile TSYD İzmir Şubesi Başkanı Bahri Okumuş da katıldı.
Sezonun ilk antrenmanında, kendilerinden kulüp bulmaları istenen Serdar Deliktaş, Enes Kubat, Murat Uçar ve David Deniz yer almadı. Dedesini kaybeden Anıl Koç’a ise bir gün izin verildi.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article