2019/11/15 at 12:48 AM
Banner Top

Altınordu eski futbolcusu yeni transferi Okan Derici’nin son dakika golüyle 1-0 kazandığımız Balıkesirspor Baltok maçının ardından seriyi 12 haftaya çıkardı.

Kırmızı lacivertliler 21 eylü 2018’deki Adana Demirspor iç saha yenilgisinin ardından mağlubiyet yüzü görmedi ve adeta yenilgiyi unuttu.

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu 12 haftalık seri ile çok önemli bir ivme kazandıklarını belirtirken, galibiyeti “Kazanmak güzel şey” sözleriyle özetledi.

Eroğlu, sahaya ligde 11 hafta, devre arasında ise 2 maç kaybetmeyen bir takım olarak çıktıklarını vurgularken, “Bunu sürdürmeyi ve ilk altı iddiamızı daha da artırmayı hedefledik. Son dakikada da olsa gelen galibiyet bizi amaçlarımıza ulaştırdı” dedi

Maçın genelinde topa sahip olan tarafın Altınordu olduğunu sözlerine ekleyen Eroğlu, “Yağmur ve kayganlaşan zemin pas trafiğimizi olumsuz etkilese de genel anlamda hakimiyeti ele geçirdik. Sadece ön bölgedeki hamlelerde eksiklerimiz oluştu. Benim açımdan en sevindirici taraf, maç içerisinde yaşadığımız her türlü sorunun çözümünü hızlı bir şekilde üretmemiz oldu” diye konuştu.

Okan Derici’nin ilk maçında gol atmasının da çok anlamlı olduğunu kaydeden Eroğlu, “Okan, bizim evladımız gibi. Aramıza, sanki bizden hiç ayrılmamış gibi döndü. Sahaya da golle dönmesi bunu taçlandırdı. Tüm oyuncularıma aldıkları galibiyet için teşekkür ediyorum” yorumu yaptı.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article