2019/10/19 at 9:28 PM
Banner Top

Arkasspor filede işi çabuk bitirmek istiyor.
İzmir ekibi iki galibiyete ulaşan tarafın Play-Off Yarı Final Etabı’na katılacağı serinin ikinci maçını bu akşam (3 Nisan Çarşamba) saat 19.00’da İzmir’de oynanacak. Mavi beyazlılar ilk maçta 3-1 yendiği Tokat Belediye Plevnespor’u yendiği takdirde yarfıfinale yükselecek.
Basın Sözcüsü Uğur Özden İzmirli voleybolseverleri salona devat ederken, “Seyircimizin de desteği ile bu maçı da kazanıp rotayı yarıfinale çevirmek istiyoruz. İzmirliler’i takımımıza destek ve güzel bir voleybol mücadelesi izlemeye bekliyoruz” dedi.
Öte yandan Galatasaray İstanbul Büyükşehir’i 3-0 yenerek yarıfinale yükseldi. Halkbank, Ziraat Bankası’nı 3-2 yenerek yarıfinale yükselen bir başka ekip oldu. Maliye Piyango ise Fenerbahçe’yi 3-1 yenerek seriyi 1-1’e getirdi. Serinin üçüncü maçı 05 Nisan 2019 Cuma saat 16.30’da TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak.
Çeyrek final statüsüne göre takımlar, içeride ve dışarıda olmak üzere karşılıklı iki müsabaka yaparlar. İlk maç, normal lig etabı sonunda puan cetvelinde alt sırada bulunan takımın sahasında, ikinci maç üst sırada bulunan takımın sahasında oynanır. Her 2 maçı alan takım yarı finale yükselir. Galibiyetlerin eşitliği durumunda üçüncü müsabaka üst sırada bulunan takımın sahasında oynanır. Maçı kazanan takım yarı finale yükselir. Yenilen takım 5/8 etabına gider

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article