2019/11/22 at 11:35 AM
Banner Top

İzmir 1.Amatör Küme A Grubunda mücadele eden Foça Belediyesi Bağarasıspor ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Yeni Bağarası Nadire Sanlı Sahası’ndaki erteleme maçında Türkellispor’la oynayan Bağarasıspor gol düellosu şeklinde geçen maçta ilk yarıyı2-0 önde kapatıp 4-1 öne geçtikten sonra adeta öldü öldü dirildi. Şampiyonluğa imza atan beşinci gol 5 dakikalık uzatma süresinin son saniyelerinde kendisinin ikinci golünü kaydeden Ahmet Şallı’dan geldi. Hakem golün santrasını dahi yaptırmadı.
Bağarası’nın diğer gollerini Onur Tunç (2), Necmi Özcan, Türkelli’den ise Sercan Yazlıklı (2) Yusuf Baydar, Adnan Asan kaydetti.
Deniz Kara’nın teknik sorumluluğunu yürüttüğü ekip geçen yıl ikinci amatörden, bu yıl da 1.Amatör Küme’den çıkmayı başarırken Foça’nın İzmir Süper Amatör Küme’deki ikinci temsilcisi oldu.

Başarılı teknik adam Deniz Kara; “Yöremizin gençleriyle, disiplinli ve özverili çalışmayla, spor aşkıyla mücadele ettik. Başarımızda bize maddi manevi destek veren kişi ve kurumlar ile taraftarlarımızın büyük payı var. Oyuncularımı gönülden kutluyor, destek verenlere teşekkür ediyor ve Bağarası’nın şampiyonluğunu tüm Foça’lılara armağan ediyorum.”dedi.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article