2019/10/19 at 4:25 PM
Banner Top

Bölgesel Amatör Lİg 8.Grup’ta düğüm bu hafta da çözülemedi.  Bitime 2 hafta lider Soma evinde Ödemişspor’la golsüz berabere kalınca hem play off oynayacak takım, hem de İzmir’den 3.olacak takım konusunda bir ışık görünmedi. İzmirspor Burhaniye Belediyespor’u 4-3 mağlup etmesine karşın Ödemişspor’un Soma’dan getirdiği puanla puanlar eşitlendi.

Bu haftayı bay geçirecek Çiğli Belediyespor ise Salihli deplasmanından 2-2’lik beraberlikle dönünce rahatlayamadı.

Son haftayı bay geçirecek lider Soma ise Yıldırım Belediyespor ile puan farkının üçe düşmesini engelleyemeyince işini bu hafta oynayacağı Gülbahçe deplasman maçına bıraktı.

Siyah İnciler ilk yarıda 2-1 kaybettikleri Yıldırım karşısında ikinci yarı mücadelesini 3-1 kazanarak ikili averaj üstünlüğünü eline geçirmeyi başarmıştı. Somaspor’un Gülbahçe deplasmanında alacağı galibiyet bir hafta önceden şampiyonluğunu ilan etmesine yetecek.

Grupta sonuçlar, puan durumu ve gelecek maçlar şöyle:

 

YALOVA KADIKÖYSPOR       (0 – 1)         YILDIRIM BELEDİYE
İZMİRSPOR                              (4 – 3)          BURHANİYE BELEDİYE
ORHANGAZİ BELEDİYE       (2 – 1)          URGANLISPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE  (2 – 6)          ALTINOVA BELEDİYE
SOMASPOR                              (0 – 0)          ÖDEMİŞSPOR
SALİHLİ BELEDİYE              (2 – 2)          ÇİĞLİ BELEDİYE

 

 

1. SOMASPOR 23 17 4 2 60 17 55
2. YILDIRIM BELEDİYESPOR 22 16 4 2 41 12 52
3. ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 23 11 10 2 35 20 43
4. ÖDEMİŞSPOR 22 11 6 5 34 22 39
5. İZMİRSPOR 22 11 6 5 32 25 39
6. GÜLBAHÇESPOR 22 9 7 6 34 29 34
7. AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 22 8 6 8 31 33 30
8. SALİHLİ BELEDİYESPOR 22 6 7 9 29 34 25
9. YALOVA KADIKÖYSPOR 22 5 8 9 25 30 23
10. ALTINOVA BELEDİYESPOR 22 5 1 16 29 42 16
11. URGANLISPOR 22 4 3 15 17 39 15
12. ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 22 3 5 14 16 44 14
13. BURHANİYE BELEDİYESPOR 22 3 3 16 14 50 12

 

14 NİSAN 2019:

GÜLBAHÇESPOR                       –       SOMASPOR

ÖDEMİŞSPOR                             –       AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE

ALTINOVA BELEDİYE             –        ORHANGAZİ BELEDİYE

URGANLISPOR                          –       İZMİRSPOR

BURHANİYE BELEDİYE         –       YALOVA KADIKÖYSPOR

YILDIRIM BELEDİYE              –       SALİHLİ BELEDİYE

 

21 NİSAN 2019:

ÇİĞLİ BELEDİYESPOR                   –           YILDIRIM BELEDİYESPOR
SALİHLİ BELEDİYESPOR              –           BURHANİYE BELEDİYESPOR
YALOVA KADIKÖYSPOR                –           URGANLISPOR
İZMİRSPOR                                        –           ALTINOVA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR      –           ÖDEMİŞSPOR
AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR –           GÜLBAHÇESPOR

Banner Content
Tags: , , , , , , ,

Related Article