2019/11/22 at 4:21 PM
Banner Top

Fenerbahçe’nin Altınordu’dan transfer ettiği, hazırlık maçlarındaki başarısına karşın bir türlü onbirde şans vermediği Barış Alıcı’ya gün doğdu.

Trabzonspor maçında sakatlanan  Andre Ayew’in en az 2 hafta sahalardan uzak kalacağının ortaya çıkmasının ardından Teknik Direktör Erwin Koeman’ın Ayew’in yerine Barış Alıcı’ya  forma vereceği öğrenildi.

Bundan 10 gün  önce Altınordu Kulübü’nü ziyaret eden ve Seyit Mehmet Özkan’ın “Çalış formayı alırsın” dediği ve övgü dolu sözlerle onurlandırdığı genç yetenek, Özkan’ın bu saptamasının ardından formayı kapmış oldu.

Trabzonspor maçında sonradan oyuna girerek dağılan Fenerbahçe’yi toparlayan Frey’in attığı golde de asist yapan 21 yaşındaki genç yetenekten Koeman da çok şeyler bekliyor.

Sağ kanatta Ayew’in boşluğunu dolduracak olan Barış bu fırsatı iyi değerlendirmek için hırsla çalışırken, eline geçen fırsatı iyi değerlendirerek kalıcı olmak için tempo yükseltti.

Teknik direktör Erwin Koeman, Dinamo maçında da forma giyme olasılığı beliren genç futbolcuya özel ilgi gösterirken, Hollandalı çalıştırıcının, genç kanat oyuncusuna “Kendini sürekli hazır tut. Motivasyonunu düşürme. Herkes sana çok güveniyor. Bu takımda geleceğin parlak. En iyisini yapacağından eminim” dediği öğrenildi.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment