2019/11/11 at 10:28 PM
Banner Top

TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Bucaspor kendisi gibi alt sıralardan uzaklaşmak isteyen Fatsa Belediyespor ile evinde karşı karşıya gelecek. Lig’de 12 puanla 15. sırada yer alan Fırtına, 14 puanla üzerinde yer alan rakibini devirmesi halinde bir basamak yukarıya tırmanacak.

Düşme hattında yer alan ekipler Halide Edip Adıvar ile Cizrespor’un birbirleriyle karşılaşacağı haftada Bucaspor’un alacağı 3 puan altın değerinde olacak. Düşme hattında yer alan bir diğer ekip Bağcılarspor ise Play-off savaşı veren Muğlaspor’u ağırlayacak.

Bucaspor Teknik Direktörü Algun Erdem, önemli bir sınava çıkacaklarını hatırlatarak, kazandıkları taktirde 3 puandan fazlasına sahip olacaklarını söyledi. Çalışmalarını ciddi şekilde yürüttüklerini belirten Erdem, taraftarlarının desteğiyle her takımı yenebileceklerini sözlerine ekledi.

Kümede kalma yarışını yakından ilgilendiren Bucaspor – Fatsa Belediyespor arasındaki mücadele Buca Stadyumu’nda yarın saat 13:30’da başlayacak. Karşılaşmada Tekirdağ bölgesi hakemi Serkan Eryılmaz düdük çalacak. Bucaspor’da kart cezalısı İsa güler bu mücadelede forma giyemeyecek.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE