2019/11/15 at 11:02 PM
Banner Top

Bucaspor Kulüp Başkanı Cihan Aktaş kulübü ziyarete gelen Cumhuriyet Halk Partisi Buca Belediye Başkan Adayı Suat Nezir ve İlçe Başkanı Kasım Akdağ’dan yeni dönemde belediye ile kulüp arasında köprü görevi üstlenecek  meclis üyesi istedi.

Kulüp başkanı Cihan Aktaş ve ve sarı lacivertli kulübün asbaşkanı Deniz Saka ile görüşen ikili her zaman kulübün yanında olduklarını, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kulüp Başkanı Aktaş, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, ” Sayın Suat Nezir’in
Sayın Kasım Akdağ’ın kendilerine belediye meclisinde Bucaspor’umuzu temsil etmek üzere bir yöneticimizin girmesi yönündeki talebimizi ilettik. Sonucunu merakla bekliyoruz. Sayın Suat Nezir’e ve Sayın Kasım Akdağ’a bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Öte yandan İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde alınan kararla Göztepe ve Karşıyaka için yapılacak olan maddi desteği değerlendiren Aktaş, kararı yerinde bulduklarını ve desteklediklerini belirttirken,  aynı desteğin Bucaspor adına gündeme gelmemesini sosyal medya paylaşımları ile eleştirdi.
Buca halkının oyları ile meclis üyesi olmaya hak kazanan kişilerin, Bucaspor’un hakkını savunamadığından yakınan Başkan Aktaş, “Belediyelerde ve belediye meclislerinde Göztepe ve Karşıyaka’nın hakkını savunan siyasileri tebrik ederim. İzmir takımlarının bu tarz destekler elde ediyor oluşunu memnuniyetle karşılıyoruz. Buca halkının oyları ile seçilen Büyükşehir meclis üyelerimiz ise semtlerinin hakkını savunmaktan aciz. Bundan sonra Buca’nın haklarını savunabilecek üyelerin Büyükşehir meclisine gönderilip gönderilmediğinin takipçisi olacağız. Bu isteğimizin haklılığı da böylece ortaya çıktı” dedi.

Banner Content