2019/11/19 at 5:59 AM
Banner Top

Bucaspor’da yönetim ve taraftarlar alacağı bulunan eski oyunculardan bir an önce muvafakatname vermesini isterken, Buca Belediyesi’ni de söz verdiği üzere desteğe çağırdı TFF 3. Lig 3. Grup’ta transferin önünü açmaya çalışan ve “Bucaspor yok olmasın” sloganıyla kampanya başlatan Sarı-lacivertliler, sorun çıkaran Veli Kızılkaya, Ferhat Çulcuoğlu, Serkan Yanık ve Recep Niyaz’dan anlayış göstermesini istediler.
Başkan Cihan aktaş tarnfserin önünü açmak için 5 milyon lirayı gözden çıkarırken, geçmiş dönemlerden alacağı olan 29 eski futbolcudan 25’iyle şu ana kadar anlaşma sağlandı. Dört futbolcuyla görüşmeler sürüyor.
Taraftarlar, muvafakatname vermeye yanaşmayan 4 futbolcuyu mesaj yağmuruna tutarken, taraftar temsilcileri de özellikle sosyal medya adreslerinden futbolculara hakaret edilmemesini istedi. Yönetimin 4 futbolcuyla sürekli görüşme halinde olduğu ve bu hafta son bir hamleyle bu işi bitirmek istediği öğrenildi.
Bucaspor taraftarları kampanyaya büyük ilgi gösterirken, bir haftadır süren “Bucaspor yok olmasın” kampanyasında alacağı bulunan futbolcuların telefonlarına, sosyal medya adreslerine yaklaşık 100 bin mesajın atıldığı öğrenildi.
Bucaspor yönetimi ve taraftarlar, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya da çağrı yaparak, kulübün sorunlarının bir an önce çözülmesini istedi. Kulübün resmi sayfasından da “Sabrımız tükendi” hashtag’iyle bir video yayınlandı.
Buca Belediyesi’nin harekete geçtiği ve kulüp binası boyatarak desteği başalttığı öğrenildi.

Banner Content