2019/11/22 at 3:44 PM
Banner Top

TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup’ta deplasmanda Serik Belediyespor’a 3-1 yenilerek ikinci yarıda oynadığı 4 maçta da puan yüzü göremeyen Bucaspor’da fatura yine teknik adama kesilirken, Levent Eriş sarı lacivertli ekibin yeni teknik patronu oldu.

Teknik direktör Tolga Doğantez’le yollarını ayıran Sarı-lacivertli yönetimde  son olarak Bayburt İl Özel İdare Gençlik Spor’da görev yapan deneyimli teknik adam Bülent Demirkan gündeme gelirken, yönetim Eriş ile anlaşma sağlandığını duyurdu. ,

Eriş, bu sezon Yüksel Kepoğlu, Algun Erdem ve Tolga Doğantez’in ardından İzmir ekibinde göreve gelen 4.cü teknik adam oldu.

Sürekli kan değişikliğine gitmesine ve transferi de açmasına rağmen beklediği çıkışı yapamayan ve sıralamada 15 puanla sonuncu olan Bucaspor’un, 15’inci basamaktaki Bağcılarspor’la arasındaki puan farkı ise 7’ye çıktı.

Futbolculuk kariyerinde 94-95 sezonunda formasını giydiği Bucaspor’da 2014/2015 yılında Teknik Direktörlük de yapan 56 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı, takımın 1.Lig’den düştüğü sezonda Sait Karafırtınalar ve Mustafa Bahadır’dan sonra görevi devralmıştı. Takım 2.lig’e düştükten sonra da  “Biz düşürdük, biz çıkaracağız” diyerek zor ortamda görevi sürdürmüş, sıkıntılar büyüyünce de Eylül ayında görevi bırakmıştı.

Banner Content
Tags: ,

Related Article