2019/10/19 at 4:36 PM
Banner Top

TFF yönetimi gider ayak yeni bir idari gafa imza atarken  bu akşam oynnacak Spor Toto 1.Lig play off  final maçı için, iki komşu şehrin 1150 km yol yapmasını istedi.

Finale kalan iki komşu takım Gazişehir Gaziantep ve Hatayspor saat 21.45’te Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda sahaya çıkacak.

 

Her iki şehirden yola çıkan taraftarlar, medya mensupları ve diğer görevliler Türkiye’nin bir ucundan diğerine gidecek.  Sadece İstanbul’a girmenin yeterli olmadığı Başakşehir’e de ulaşmanın da ayrı bir sorun oluşturduğu yolculuk gerçekten güç.

Kazanıp Süper Lig mutluluğunu yaşayan için dönüş problem  değil ama, kaybeden için 1.150 km yi geri tepmek tam bir kabus olacak.

Mersin Olimpik Stadı başta olmak üzere Konya, Kayseri, Malatya gibi final statları dururken, TFF’nin neden iki takıma  1.1150  km. uzaklıktaki Başakşehir’i uygun gördüğü sorusunun yanıtı ise açık;

“BURASI TÜRKİYE”    Futbolseverlerin dileği ise  finalin tüm paydaşlarının hayırlı bir yolculuk yapması, kazasız belasız memleketlerine dönmeleri…

Banner Content