2019/11/22 at 8:02 AM
Banner Top

Spor Toto 1. Lig Ekiplerinden Denizlispor’da eski başkan Mustafa Üstek’in işaret ettiği mevcut Başkan Ali Çetin ve ekibi olağanüstü kongre kararı aldı.  Başkan Çetin’in Üstek’in seçtiği isimlerle yola devam etmek istemediği ve kongre kararı alındığı öğrenildi.

Şampiyonluğa tüm şehir olarak inanılan bu sezonda daha şeffaf, daha verimli ve daha üretken bir yönetim şekline ihtiyaç olduğundan dolayı olağanüstü kongre kararı aldıklarını ifade eden Denizlispor yönetim kurulu yaptığı yazılı açıklamanın devamında; “Bu karar yönetim kurulu kararı ile seçilen Başkanımız Ali Çetin’in görevini daha verimli bir şekilde yürütebilmesi için kendi yönetim kurulu üyelerini belirlemesi ve Denizlispor menfaatleri göz önüne alınarak alınmıştır. Daha güçlü bir yönetim ile o senenin bu sene olacağına inanıyor, mevcut başkanımız Ali Çetin’in kongrede yeni bir liste ile tekrar aday olacağını kamuoyunun bilmesini istiyoruz.

Vizyon sahibi bir yönetim oluşturmak isteyen Başkanımız Ali Çetin’in kararı doğrultusunda oybirligi ile kabul edilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 6 Aralık’ta Denizli Atatürk Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecektir. İlk kongrede seçim sürecini tamamlayarak takımımızın başarısına odaklanmak öncelikli hedefimizdir.

Tek hedefimiz olan şampiyonluğun bu yoldan geçtiğini inandığımız için almış olduğumuz kongre kararımızın Denizlispor camiasına hayırlı olmasını dileriz.” ifadeleri yer aldı.

 

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment