2019/10/19 at 4:27 PM
Banner Top

Göztepe ile Bursaspor arasındaki dostluğu küm e düşme kaygısı bile bozamadı. Göztepe resmi hesabından Bursaspor’a teşekkür etti.

Bursa tribünlerinde 33.043 biletli seyirci tribün rekoru kırmak üzere yerini alırken, rekor gerçekleşmedi, ama bu büyüleyici atmosfere karşın tribünlerde gerginlik yaşanmadı.  Göztepe taraftarı Bursa tribünlerine yönelik en ufak bir tezahüratta bulunmazken, maçtan sonra büyük üzüntü yaşayan Bursalılar da acılarını yüreklerine gömüp Göz Göz’ü alkışladı.  İki takım taraftarları arasındaki dostluk zor duruma karşın bozulmadı. Geişte olduğu gibi gidişte de bir sorun yaşanmadı.

Karşılaşma öncesinde de Göztepe  son antrenmanını Bursaspor’un Özlüce Tesisleri’nde  gerçekleştirmiş,  Bursaspor’un Twitter hesabından Göztepe’nin antrenman için tesislere geldiği görüntülerin yer aldığı bir video paylaşıldı ve “Hoş geldiniz” ifadelerine yer verilmişti.

Göztepe’nin Twitter hesabında da buna cevap olarak “Kapılarınızı bize açtığınız için teşekkür ederiz. Yarın 14.00’te görüşmek üzere.” yazıldı.

Banner Content