2019/12/16 at 8:31 AM
Banner Top

Spor Toto Süper Lige veda eden BB Erzurumspor, yeni sezon için Ümit Milli Takımı’nda Teknik Direktör Vedat İnceefe’nin yardımcısı olarak görev yapan Muzaffer Bilazer’i takım başına getirdi.
1977 Trabzon doğumlu olan ve futbola Akçabat Sebatspor’da başlayan Muzaffer Bilazer, Denizlispor, Trabzonspor, Elazığspor, Giresunspor Ofspor, Sarıyer formalarını giydi.
2007/2008 yılları arasında Altay formasını da giyen Bilazer, Altay’ın Kasımpaşa ile girişip kaybettiği ünlü play off mücadelesinin de baş aktörleri arasında yer aldı.
Teknik kariyerine 2012’de Akçaabat Sebat altapısında başlayan, 41 yaşındaki genç teknik adam, Trabzonspor, Karabükspor alt yapılarında çalıştıktan sonra 2015’te Tolunay Kafkas’ın yardımcısı olarak Kayserispor’da görev yaptı. Daha sonra Kafkas’la birlikte Akhisar’a geçti Karagümrük’te Bülent Yenihayat’ın yardımcılığını da yapan Muzaffer Bilazer, Mart 2018’de Milli Takım U21’te antrenörlük göreviyle ay yıldızlı ekibe dahil oldu. İki ay sonra da U20 Teknik Direktörlüğü’ne getirildi.

Banner Content

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE