2019/11/22 at 11:29 AM
Banner Top

Efeler Ligi’nde yaprak dökümü başladı. İnegöl Belediyespor’un fileden çekilme hazırlıkları içinde olduğu öne sürülürken, şimdi de maliye Milli Piyango’nun kepenk kapatacağı öğrenildi.
Voleybolseverler #MaliyePiyangoKapanmasin hashtag’i ile kampanya başlatırken, kısıtlı bütçe ile büyük başarılar elde eden ve ülkemizi Avrupa’da temsil eden başarılı bir takımın bu kadar çbuk harcanmaması gerektiğini öne sürerek, karara tepki gösterdi.
“Türkiye’de bir futbolcunun aldığı ücretin 4 veya 5 te birisi ile kurulan bu takımın kapatılması hangi akla hizmettir , Türk sporunu ve voleybolu Avrupa’da defalarca temsil etmiştir başarılar sağlamıştır, bu kararı alanlar aklını başına almalı”…
“Kapatılacak,kurcalanacak, uğraşılması gereken onca kurum varken Avrupa’da ismimizi duyurmuş, başarı oranı yüksek bi takımı bi çırpıda yok etmek, oyuncularına bunca zaman getirdikleri başarılara haksızlıktır!!”
“Bir çok futbol kulübunu borçlarından kurtaran Maliye, borçsuz ve futbolun yanında sözü dahi edilmeyecek kadar küçük bütçeli Maliye Kulübünü kapatmamali. Amatör branşlara destek, gençliğe yapılan yatırımdır.” gibi mesajlarla durumu protesto etti.
Öte yandan Beşiktaş ,Arhavi, Tokat Belediye’den de henüz ses seda çıkmaması filede endişeleri daha da büyütüyor.

Banner Content
Tags: , , , , , ,

Related Article