2019/11/15 at 11:14 PM
Banner Top

Bucaspor Kuşadasıspor ile hazırlık maçı oynadı. Sarı lacivertliler karşılaşmaya Kemal Mert Özyiğit, Sabahattin Destici, Doğan Çamlı, Erhan Kurt, Çetin Can Kent, Enes Alıç, Saruhan Fındıkçı, İbrahim Şirin, Osman Işıklı, Oğuz Aydın, Yıldıray Koçal ilk onbiri ile başladı.

İlk yarı golsüz sona erdi.

Fırtına ikinci yarıda, Yunus Emre Kar, Özcan Sertgöz, Ömer Yanık, Batuhan Uğurdil, Hakkıcan Fotbolcu, Volkan Kılıç, Cuma Menize, Barış Tenşi, Muhammed Akyıldız, İsa Güler, Emre Korkmaz ilk on biriyle sahaya çıktı.

Karşılaşma 0-0’lık beraberlikle tamamlandı.

Öte yandan Teknik Direktör Tolga Doğantez, bu hafta Serik Belediyespor deplasmanında kara bulutları dağıtacaklarını söyledi., Ara dönemde kadroya dahil olan 10 yeni oyuncunun idmanlarda yer aldığını ifade eden Doğantez, “Maça kadar yapacağımız çalışmalarda hangi yeni futbolcuların sahaya çıkacağını göreceğiz. Futbolcularımızın bir kısmı tamamen hazır bir kısmına ise zaman gerekiyor. Günde çift idman yaparak kadromuzun uyum yakalaması için çabalıyoruz. Bizim için çok zor bir hafta olacak. Serik Belediyespor maçını kazanıp moral bulmalıyız. Ardından adaptasyon sorununu çözeceğiz ve takımımız istediğimiz seviyeye gelecek” dedi.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article