2019/11/20 at 3:21 AM
Banner Top

TFF 3. Lig 3. Grup’ta küme düşmemek için çözüm arayan ve umudunu transfere bağlayan Bucaspor, yasağı kaldırmak için yeniden umutlandı.
Daha önce bazı futbolculardan olumsuz yanıt alan ve girişimleri donduğunu açıklayan Başkan Cihan Aktaş bir türlü pes etmedi ve kulüpten alacaklarının tamamını isteyen ve günlerce haklarını ertelemek için muvafakatname vermeyen eski futbolcular Veli Kızılkaya ve Recep Niyaz’la anlaşma sağladı, ardından 3 isimle daha el sıkıştı.
Aktaş’la görüşen Antrenör Şakir Şekerci, futbolcular Deniz Pero ve Serkan Yanık muvafakatname konusunda sorun çıkarmayacaklarını bildirirken, Hüseyin Koç’ta sorun kaldığı öğrenildi.
Yönetim bir yandan transferini düşündüğünü oyuncularla temaslarını sürdürünken, diğer yandan da kalan son pürüzleri gidermek için çaba harcıyor.
Yönetimin transfer tahtası açılır açılmaz anlaşma sağlanan oyunculara sözleşme imzalatacağı belirtiliyor.
Türkiye’de olmayan Serkan Yanık’la hızlı bir şekilde iletişim kurmak ve prosüdürleri bitirmek için yoğun çaba harcıyan yönetim bir an önce taraftara müjde vermek istiyor.
Öte yandan Payas maçının hazırlıklarını sürdüren sarı lacivertliler puan cetvelinde 24 puanla 9. basamakta yer alan rakipleri önünde ikinci yarıda ilk galibiyetini almak istiyor. Kümede kalma mücadelesi veren Bucaspor topladığı 15 puanla son sırada yer alıyor.

Banner Content
Tags: , , , , , , , ,

Related Article