2019/10/19 at 9:36 PM
Banner Top

Cem Özgener, Özgener ailesi’nin yeni gurur kaynağı oldu. Altay’ın sembol isimlerinden dedesi Divan Kurulu Başkanı Esin Özgener ve Altay Kulüp Başkanı ve eski TFF Başkanı Mahmut Özgener’den sonra futbol sahalarında adını duyurmaya başlayan Cem Özgener ay yıldızlı formayı genç yaşta kuşanırken, hem ailesinin hem de siyah beyazlı camianın göğsünü kabarttı,

Altay altyapısında futbol oynayan Mahmut Özgener’in küçük oğlu Cem Özgener’in 15 yaş kategorisinde milli takım formasını başarıyla temsil ediyor.
İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener’in 15 yaşındaki oğlu Cem, son olarak U15 Milli Takımı’nın deplasmanda İsviçre ile oynadığı hazırlık maçılarında forma giydi. Forvet arkasında görev alan Cem, ay yıldızlı ekibi yenilgilerden kurtaramadı, ama sergilediği performanslla da hocalarının gözüne girmeyi başardı.
Altay U15 takımında kaptanlık görevini de üstlenen (resimde üstte sağdan ikinci) Cem Özgener, geçtiğimiz yıl U14 Milli Takımı’na seçilmişti. Cem, rahmetli dedesi Esin Özgener ve babası Mahmut Özgener’in başkanlık yaptığı Altay’da gelecek vaadeden isimler arasında gösteriliyor.
U15 Milli Takımı’nın kadrosunda Altınordu’dan Efe Kaan Yıldız, Bucaspor’dan Berkin Özgür ve Göztepe’den Berkant Alpşanlı da yer alıyor.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article