2019/08/17 at 6:59 PM
Banner Top

Seçim mesaisi kupa yarıfinalleri futbolda proğramı iyice sıkıştırdı.
Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçları 2 ve 3 Nisan’da; Spor Toto Süper Lig 27. hafta maçları 5, 6, 7 ve 8 Nisan’da; Spor Toto 1. Lig 27. hafta maçları 2, 3 ve 11 Nisan’da; Spor Toto 1. Lig 28. hafta maçları 6, 7 ve 8 Nisan’da; TFF 2. Lig 29. hafta maçları 3 Nisan’da; TFF 2. Lig 30. hafta maçları 7 Nisan’da, TFF 3. Lig 29. hafta maçları 2 ve 3 Nisan’da; TFF 3. Lig 30. hafta maçları ise 7 Nisan 2019’da oynanacak. Egeliler’in müsabakaları şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası – Yarı Final
02.04.2019 Salı 20:00
GALATASARAY A.Ş.-EVKUR Y.MALATYASPOR (H) HALİL UMUT MELER
(TÜRK TELEKOM STADYUMU)
03.04.2019 Çarşamba (20:00)
ÜMRANİYESPOR – AKHİSARSPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(KASIMPAŞA RTE STADYUMU)

Spor Toto Süper Lig – 27.Hafta
07.04.2019 Pazar 16:00
GÖZTEPE A.Ş.- AKHİSARSPOR (BORNOVA STADI)

Spor Toto 1. Lig – 27.Hafta
02.04.2019 Salı
16:00 ALTINORDU A.Ş.- OSMANLISPOR (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU (BORNOVA STADI)
03.04.2019 Çarşamba
16:00 BALIKESİR BALTOK – GİRESUNSPOR (H) ÜMİT ÖZTÜRK (BALIKESİR ATATÜRK)
16:00 G.Ş.GAZİANTEP – AFJET AFYON (H) ALPER ÇETİN (GAZİANTEP STADYUMU)
19:00 ABALI DENİZLİSPOR – ALTAY (H) SARPER BARIŞ SAKA (DENİZLİ ATATÜRK)

Spor Toto 1. Lig – 28.Hafta

06.04.2019 Cumartesi
19:30 BALIKESİRSPOR BALTOK – İSTANBULSPOR A.Ş. (BALIKESİR ATATÜRK)
07.04.2019 Pazar
16:30 AFJET AFYONSPOR – ADANA DEMİRSPOR (ZAFER STADI)
19:30 ADANASPOR A.Ş.- ABALI DENİZLİSPOR (5 OCAK FATİH TERİM)
08.04.2019 Pazartesi
19:00 BİREVİM ELAZIĞSPOR – ALTINORDU A.Ş. (OSMANLI STADI)
19:00 ALTAY – GAZİŞEHİR GAZİANTEP (İZMİR ATATÜRK)

TFF 2. Lig – Grup Kırmızı – 29.Hafta
03.04.2019 Çarşamba
13:30 TOKATSPOR – MANİSA BÜYÜKŞEHİR (H) ADEM SARITAŞ (GAZİOSMANPAŞA)
15:00 FETHİYESPOR – KIRKLARELİSPOR (H) M.KÜRŞAD FİLİZ (FETHİYE İLÇE)
15:00 MENEMENSPOR – ETİMESGUT BEL. (H) BATUHAN GÜLTEK (MENEMEN İLÇE)

TFF 2. Lig – Grup Beyaz – 29.Hafta
03.04.2019 Çarşamba
MANİSASPOR – GAZİANTEPSPOR (Hük)
15:00 UTAŞ UŞAKSPOR – B.B.BODRUMSPOR (H) HASBİ DEDE (UŞAK 1 EYLÜL)

TFF 2. Lig – Grup Kırmızı – 30.Hafta
07.04.2019 Pazar
15:00 BAK SPOR KULÜBÜ – FETHİYESPOR (ANKARA OSTİM)
15:00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR – MENEMEN BELEDİYE (MÜMİN ÖZKASAP)

TFF 2. Lig – Grup Beyaz – 30.Hafta
07.04.2019 Pazar
15:00 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR – MANİSASPOR (BODRUM İLÇE)
15:00 KASTAMONUSPOR 1966 – UTAŞ UŞAKSPOR (GAZİ STADI)

TFF 3. Lig – Grup 1. Grup – 29.Hafta
03.04.2019 Çarşamba
15:00 NAZİLLİ BEL.- HEKİMOĞLU TRABZON (H) BURAK TAŞKINSOY (NAZİLLİ İLÇE)
15:00 TİRE 1922 – ERGENE VELİMEŞE (H) ÖMER KOCABEY (TAYFUR ÇİÇEK STADI)

TFF 3. Lig – Grup 2. Grup – 29.Hafta
03.04.2019 Çarşamba
15:00 KIRŞEHİR BELEDİYE – KIZILCABÖLÜK (H) SELİM ÖZEN (KIRŞEHİR AHİ)
19:00 KARŞIYAKA – BERGAMA BEL.(H) M. ÇAĞATAY LAKOT (İZMİR ATATÜRK)

TFF 3. Lig – Grup 3. Grup – 29.Hafta
03.04.2019 Çarşamba
14:00 CİZRE – TURGUTLUSPOR (H) LEVENT BALCI (EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
15:00 MUĞLASPOR – BUCASPOR (H) MURAT TÜRKOĞLU (MUĞLA ATATÜRK STD.)

TFF 3. Lig – Grup 1. Grup – 30.Hafta
07.04.2019 Pazar
15:00 BATMAN PETROL – NAZİLLİ BELEDİYESPOR (BATMAN YENİ ŞEHİR)
15:00 ERBAASPOR – TİRE 1922 (ERBAA İLÇE)

TFF 3. Lig – Grup 2. Grup – 30.Hafta
07.04.2019 Pazar
15:00 BERGAMA BELEDİYESPOR – KEMERSPOR 2003 (BERGAMA 14 EYLÜL
15:00 KIZILCABÖLÜKSPOR – ALTINDAĞ BELEDİYE (KIZILCABÖLÜK SEMT)07.04.2019
15:00 H.KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR – KARŞIYAKA (ZİYA ALTINOĞLU STADI)

TFF 3. Lig – Grup 3. Grup – 30.Hafta
07.04.2019 Pazar
15:00 BUCASPOR – 1461 TRABZON (YENİ BUCA STADI)
15:00 SERİK BELEDİYESPOR – MUĞLASPOR (SERİK İSMAİL OĞAN STD.)
15:00 HALİDE EDİP ADIVARSPOR – TURGUTLUSPOR

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article

Sosyal Ağ

INSTAGRAM

YOUTUBE