2019/11/19 at 6:05 AM
Banner Top

Spor Toto 1. Lig’de kümede kalma mücadelesi veren ve bir zamanlar Süper Lig’de top koşturduğu görkemli geçmişinin ardından, averaj takımı olma yolunda ilerleyen Elazığspor artık kolay lokma olmayacak.
Elazığspor’da yönetim, yoğun uğraşlar sonucu transfer yasağını kaldırmayı başardı. Transfer döneminin bitmesine iki saat kala transfer tahtasını açabilen Elazığspor, bu süre içinde 17 futbolcuya imza attırdı.

Elazığspor’un iki saat içinde aldığı futbolcular şöyle: Akakpo, Gökhan Akkan, Sabri, Murat, Serdar Özbayraktar, Ahmet Solakel, Tufan, Yiğitcan, Rüştü Hanlı, Abdülkadir Kayalı, Muhammet İldiz, Kamara, Diallo, Bakamenga, Boubacar, Müslüm, Geirgius

Ara transfer döneminin bitimine sayılı saatler kala transfer tahtasını açmayı başaran Gakkoşlar’a iki firma büyük destek verdi. Tetiş Yapı, Elazığspor Kulübünden hiçbir karşılık beklemeden, özveride bulunarak isim hakkını geri çekti. Elazığspor Kulübü Elazığlı firma olan Bir Evim firması ile isim sponsorluğu noktasında anlaşma sağladı.

Elazığspor’u kurtarma operasyonuna öncülük eden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, “Özellikle Bir Evim Elazığ’dan çıkan bir marka. Maddi konuda çok büyük destek verdi. Hasetten teşekkür ediyorum. Orada Murat Beyler, Mahir Beyler ikisi de Elazığlılar, has Elazığlı olduklarını gösterdiler. Biz kendilerinden rica ettiğimizde bir buçuk milyonu anında gönderdiler.Teşekkür ediyorum” dedi.

Banner Content
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article