2019/11/22 at 3:55 PM
Banner Top

Göztepe Fenerbahçe karşısına kalede Beto – Savunmada Gassama, Reis, Titi, Agbenyenu, orta alanda Alpaslan, Borges, Castro, Halil, Serdar- ilerde Jerome onbiri ile çıktı.
Sarı kırmızılı ekip 7. dakikada Soldado’nun ayağından yediği golle erkenden yenik duruma düştü. 32 ve 33. dakikalarda Halil ve Castro ard arda sarı kart gördü.
38’de Serdar’ın tehlikeli serbest vuruşu Volkan Demirel tarafından plonjonla önlendi. İlk yarı 1-0 Fenerbahçe’nin üstünlüğü ile sona erdi.
50. dakikada Jerom Sadık’a yaptığı sert hareket nedeniyle ikinci sarı kartla oyun dışı kaldı. İkinci yarıya Halil – Yasin değişikliği ile başlayan Teknik Patron Özdeş, 54. dakikada da Alpaslan’ın yerine Deniz Kadah’ı oyuna aldı.
73. dakikada Fenerbahçe yeni transferi Moses’ın hazırlayıp verkaçla geri aldığı topu filelere yollamasıyla 2-0 öne geçti.
89. dakikada Serdar’ın yerine Gouffran oyuna girdi. Karşılaşma 2-0 sona erdi.
Teknik Direkrtör Kemal Özdeş, maçtan sonra yaptığı açıklamada, “İlk iki haftaya oranla biraz daha etkisiz bir oyun ortaya koyduk. Ancak karımız 10 kişiyle verdiğimiz mücadele ve oyun disipliniydi. Bazan kaybederken de kazanırsınız” diye konuştu.

Banner Content