2019/11/22 at 10:05 AM
Banner Top

Göztepe’de  Alanyaspor’a imza atan sağ kanat Tayfur Bingöl’le yollar ayrıldıktan sonra sıra yabancılara geldi ve sözleşmeleri sona eren yabancılar Kadu, Agbenyenu, Traore ve Gouffran’la da vedalaşıldı.

Göz Göz’ün önünü kesen ve forma şansı bulamayan, yüksek maliyetlerinden dolayı bütçeyi de kısıtlayan futbolcularıyla bir bir hesap kesen Göztepe,  en büyük sorunlardan biri olan Ghilas ve Grillo serüvenini de bitirmek üzere…

Cezayirli Ghilas’ın İspanya’ya gidecek olması yönetime rahat nefes aldırırken, yıllık 1 milyon 250 bin euro olan Ghilas’tan büyük ölçüde kurtulan Göztepe, ligde 1 dakika bile süre almayan Grillo  ve orta saha Borges’in de biletini kesecek .

Göz-Göz’le 1 sene daha sözleşmesi bulunan Kosta Rikalı için teklifleri değerlendiren İzmir ekibinde, diğer yabancılar Beto, Titi, Reis, Gassama, Poko, Castro ve Jerome ise takımda tutalacak.

Göztepe ile kampa katılacak Ngando için son kararı teknik direktör Tamer Tuna verecek.

Sarı-kırmızılılarda iskeleti oluşturan  Yasin, Halil, Alpaslan, Berkan, Serdar ve Deniz’le yola devam edecek. Transferde ağzı yanan başkan Mehmet Sepil’in özellikle yabancı oyuncu konusunda aceleci olmayacağı nokta atışı yapmak istediği vurgulandı.

Banner Content
Tags: , , , , , , ,

Related Article