2019/11/22 at 10:27 AM
Banner Top

Göztepe yeni sezon hazırlıkları için sahaya indi.Sarı-kırmızılılar, Adnan Süvari Tesisleri’nde sezonun ilk idmanını Teknik Direktör Tamer Tuna idaresinde gerçekleştirirken, izinli olan Alpaslan, Poko, Beto, Berkan, Borges, Gassama, Ghilas ve Reis ilk çalışmada yer almadı. Buna karşın yeni transferler Murat Paluli ile Veli Çetin yeni takımlarıyla ilk idmanlarına çıktı.
Göztepe’den teklif gelince bir an bile tereddüt etmeden kabul ettiğini söyleyen Murat, “Her iki tarafa da hayırlı olsun. Birçok teklif vardı ancak Göztepe’den teklif alınca hiç düşünmeden kabul ettim. İnşallah taraftarlarımıza ve camiaya yararlı olurum. Burada olan futbol tutkusu da buraya gelmemde çok etkili oldu” dedi. Murat ayrıca forma savaşında Gassama ile iyi bir rekabete gireceklerini sözlerine ekledi.
Sarı-kırmızılı takımın Menemenspor’dan transfer ettiği Veli de elinden geleni yapacağını belirterek, “Çok büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. Elimden gelenin fazlasını yapıp takımıma yarar sağlamak istiyorum” ifadelerini kullandı.
14 Temmuz’a kadar çalışmalarına İzmir’de devam edecek olan Göztepe, 16-26 Temmuz ve 29 Temmuz-7 Ağustos tarihlerinde Bolu’da kampa girecek.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article