2019/11/22 at 7:31 AM
Banner Top

Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Göztepe kampın ikinci gününde sağanak yağmur altında çalıştı. Yoğun yağmura karşın çalışmalarını aksatmayan sarı kırmızılılar sabah  pas ve dar alanda oyun çalışmaları yaparken, yoğun yağış altında gerçekleşen akşam antrenmanında ise pas ve top kapma çalışmaları yaparak günü tamamladı.

Sarı kırmızılılarda transfer trafiği de hızlandı. Emre Mor ve Sadık Çiftpınar’ı isteyen Fenerbahçe’nin Göztepe’den Yasin Öztekin’e de göz koyduğu, sarı kırmızılı yönetimin ise Aatıf Chahechouhe’yu takas etme önerisinde bulunduğu öne sürüldü. Ancak Fenerbahçe’nin Yasin’le ilgilenmediği de kulüpten sızan haberler arasında yer aldı.

Bir başka idida ise Göztepe’nin Yasin’in gitme olasılığına karşılık Fransa Ligue 1 takımlarından Caen’de forma giyen sağ açık Claudio Beauvue ile ilgilendiği oldu. Yöneticilerin, teknik direktör Kemal Özdeş’in raporu doğrultusunda 30 yaşındaki kanat oyuncusu için birkaç gün içinde teklifini sunacağı öne sürüldü.

Göz Göz’de Teknik Direktör Kemal Özdeş’in isteği doğrultusunda Gouffran’ın takımda kalmasına karar verilirken, Ankaragücü maçında 83 dakika sahada kalan ve bir de gol adan 32 yaşındaki deneyimli futbolcudan ikinci yarıda çok şeyler bekleniyor.

Göztepe 28 yaşındaki Ghilas’ı elden çıkarmak için Cezayir ve Tunus takımlarından gelecek teklifleri değerlendirecek. Oturduğu yerden 1.2 milyon euro garanti para alan takıma hiç bir şey vermeyen futbolcunun taliplerinin çıkması yönetimi sevindirdi. Ne var ki elde kalan bir başka yabancı Oscar Scarione’ye ise hiç bir teklif gelmedi.

 

Banner Content