2019/11/17 at 7:24 AM
Banner Top

Taraftarın geçen hafta ortak bildiri yayınlayıp kritik dönemde takımın yanında olmasını istedikleri Sepil, hafta boyunca futbolculara yakın markaj yapacak.

Başkan Sepil, lider Medipol Başakşehir’le cuma günü deplasmanda oynanacak maç öncesi takımın çarşamba gününden karayoluyla İstanbul’a gitmesini istedi.

Başkan Sepil, takımı tesiste, kampta ve Başakşehir maçında yalnız bırakmayacak. Mehmet Sepil, ABD’de bulunduğu için son 3 maçı tribünden izlememişti.

Öte yandan Göztepe’de sezon boyunca takımın en büyük itici gücü olan taraftarla futbolcuların arasının açılması da sarı kırmızılıların gündemindeki en önemli sorunlardan biri haline geldi. Tribünlerin her maç bağrına bastığı ve “Göztepe’nin çocuğu Halil Akbunar” olarak tezahüratlar yaptığı kanat oyuncusu Halil aşkı mazide kaldı. 2 hafta önce 1-0 kaybedilen Akhisarspor karşılaşması sonrasında Alpaslan’la birlikte taraftarlarla kavga eden Halil, bir zamanlar en çok sevilen isimken şimdi kadro dışı kaldı.

Sosyal medyada taraftarlarla futbolcular arasındaki sert dialoglar da dikkat çekti. Yönetimle taraftar arasında da soğuk rüzgarlar esmeye başladı.

Bu haftayı Başakşehir deplasmanında geçirecek olan Göztepe 27 puanda çakılıp kalırken, ilk deplasman galibiyetini İzmir’de alarak 28 puna yükselen Erzurumspor Antalya deplasmanında, Bursaspor ise ligin dibine demir atan Akhisar karşısında evinde sınav verecek.

Banner Content
Tags: , , , , , ,

Related Article