2019/10/19 at 4:17 PM
Banner Top

Spor Toto 1’inci Lig’de  şampiyon olarak  Süper Lig’e ‘merhaba’ diyen Denizlispor’da başkan Ali Çetin, usta teknik adam Yücel İldiz’le yola devam edeceklerini açıkladı.

Yeni sezon öncesinde mevcut teknik ekiple yola devam edeceklerini vurgulayan Çetin, “Yücel hoca ile yolumuza devam ediyoruz. Biraz daha güçlendikten sonra yolumuza devam edeceğiz. İç transferle ilgili çalışmalarımız başladı. Dış transferi de görüşüyoruz. Kamp dönemine kadar transferlerin çoğunu bitirmek istiyoruz. Şu anda net, bitmiş bir transfer yok ama görüşmeler sürüyor. Görüştüğümüz çok fazla futbolcu arkadaşımız var. En az 10 transfer düşünüyoruz” dedi.

Süper Lig’in yeni takımı Denizlispor’un bu sezon üst sıralara oynayacağını dile getiren Çetin, “İlk 5’e oynama hedefimiz var. Şehrimize de bunun sözünü verdik. 10 yıllık özlemden sonra da şehrin beklentisi de bu yönde, o nedenle ilk 5’e oynamak istiyoruz. Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz. Makul seviyede, bütçemizi sarsmayacak şekilde transferlerimizi yaparak iddialı bir şekilde Süper Lig’de oyunumuzu oynayacağız” açıklamasında bulundu.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article