2019/11/15 at 12:06 AM
Banner Top

İkinci yarıya zorlu bir deplasmanla, Gazişehir’e konuk olarak başlayacak olan Denizlispor transferde son pürüzleri gidermeye çalışıyor.
Yeni transferler Kehinde ve Oğuz Yılmaz’ın lisanslarının çıkması tehlikeye girdi. Transfer tahtasının açılması için Cuma gününe kadar 4 milyon TL bulması gereken Horozlar, sponsorluk anlaşması için işlemleri bitiremezse yeni transferler Gazişehir deplasmanında forma giyemeyecek.
Horozlar’da gidecek futbolcular hakkında karar çıkarken, Tonia Tisdell ve Cihan Yılmaz’la yollar ayrıldı.
Bu arada Denizli Atatürk Stadyumu’nun isim hakkı için Bahçeşehir Koleji ile anlaşan Horozlar, gelen tepkiler üzerine ‘Bahçehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu’ olarak duyurduğu stadyumun yeni ismini kısa sürede değiştirdi. Atatürk ismi yine öne alındı ve stadyumun adı; “Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu” oldu.
Horozlar, Gaziantep deplasmanında bir basamak ve 5 puan gerisinde bulunan rakibiyle 20. kez kozlarını paylaşacak. Geri kalan 19 karşılaşmada rakibine 8-7 üstünlük kuran yeşil siyahlılar 4 karşılaşmadan 1 puan çıkarttı. Bu karşılaşmalarda 24 gol atan Horoz kalesinde 21 gol gördü.
Yeşil siyahlılar Antep deplasmanında oynadıkları 8 maçın 4’ünü kazandı, 3’ünde yenildi, 1 maç berabere bitti. İki ekip arasında sezonun ilk yarısında Denizli’de oynana

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article