2019/11/22 at 3:10 PM
Banner Top

Denizlispor’u zirveye taşıyan tecrübeli teknik adam Yücel İldiz, zorlu Balıkesir Baltok maçına maçına konsantre olduklarını söyledi.

Göreve geldiği günden itibaren yenilgi yüzü görmeyen yeşil-siyahlılarda, yakaladıkları havayı sürdürmek istediklerini belirten İldiz , “Giresunspor maçı’nda  az daha yenilecektik ama oyuncularımız buna izin vermedi. Bize olan güveni sarsmamak için çalışmalara devam ediyoruz. Denizlispor 20 yıl sonra 5 maçlık galibiyet serisi yakaladı. Bunu devam ettirmek için ne gerekiyorsa yapacağız.” diye konuştu.

 

Kötü günlerin geride kaldığını söyleyen deneyimli çalıştırıcı, Süper Lig parolasıyla çıkılan sezonlarda kümede kalma savaşı ya da orta sıralarda mücadele ettiğini belirterek en son 2010-2011 sezonununda liderlik koltuğuna oturduğunu vurguladı.

Yönetimin ve taraftarlarının desteğini arkalarına aldıklarını ifade eden İldiz, “İşimiz daha yeni başlıyor. Lig bundan sonra daha heyecanlı olacak. Futbolcularımın kazanma isteği bizleri daha da yukarılara götüreceğine inanıyorum. Süper Lig’e çıkmak için savaşıyoruz. Bunu herkes görebiliyor.” dedi.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment