2019/11/15 at 11:21 PM
Banner Top

Göztepe’de ilk sınavını Evkur Yeni Malatyaspor karşısında verecek olan Teknik Direktör Tamer Tuna’nın “A” Takımı da iş başı yaptı.
Tuna’nın ekibinde Tahsin Tam, Şakir Özkayımoğlu, Can Güçer, Özden Öngün, Suat Arıcan, Hakan Özgür, Anıl Can Yolgörmez ve Taner Tarımer isimleri yer alıyor.
İzmirspor’un yetiştirdiği önemli futbolcular ve takım kaptanları arasında yer alan Şakir Özkayımoğlu, Altay ve D.Ç.Karabük, Adana Demirspor olmak üzere bir çok takımın formasını giymiş, 2001 yılında Göztepe’de merhum Teknik Direktör Ümit Kayıhan’ın yardımcılığını da üstlenmişti.
Sarı kırmızılı ekibin unutulmaz kalecilerinden Suat Arıcan da önceki teknik heyetlerde de görev almıştı.Bandırmaspor’da 2008’de başladığı kaleci antrenörlüğü kariyerini 2009’dan bu yana kulübü Göztepe sürdüren Arıcan, Özcan Kızıltan (53 maç), Metin Diyadin (48 maç), Tamer Tuna (35 maç), Okan Buruk (33 maç), Kemal Kılıç (31 maç), Suat Kaya (22 maç), Bayram Bektas (17 maç), Özgür Zengin (17 maç), Cihat Arslan (15 maç), Yılmaz Vural (12 maç), Kemal Özdeş (12 maç), Hüseyin Kalpar (10 maç), Zafer Turan (7 maç), Mehmet Aurélio (7 maç), Önder Özen (5 maç), Tacettin Bakacak (2 maç), Fatih Kavlak (1 maç) ve Erhan Altın (1 maç) ile birlikte çalışmıştı.
Tahsin Tam, Can Güçer, Tuna ile Göztepe’de 35 maçta görev yapmıştı. Gaziantep’te kaleciliği bırakan Özden Öngün, Sivasspor’da Tuna ile birlikte kaleci antrenörü olarak çalışmıştı. Anıl Can Yolgörmez ise Eylül 2017’den bu yana sarı kırmızılılarda maç analisti olarak görev yapıyor.

Banner Content
Tags: , , , , , ,

Related Article