2019/12/07 at 7:12 AM
Banner Top

2018 – 2019 Voleybol Sezonu’nda Vestel Venus Sultanlar Ligi şampiyonu VakıfBank ile Kupa Voley sahibi Eczacıbaşı VitrA takımlarının karşılaşacağı “2019 Spor Toto Şampiyonlar Kupası”müsabakası, 09 Ekim 2019, Çarşamba günü, saat 20.00’de, İzmir TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Venus Spor Kompleksi’nde oynanacak.

2019 Spor Toto Şampiyonlar Kupası karşılaşması, TRT Spor‘dan naklen yayınlanacak.

Geçen yıl Ecazıbaşı Vitra’nın 3-1 kazandığı kupada filenin kadın yıldızları boy gösterecek.

Eczacıbaşı İtalya Süper Ligi ekiplerinden Filottrano’nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan, Il Bisonte Firenze ve Pomi Casalmaggiore takımlarının da yer alacağı turnuvada son provayı yapacak.

28 Eylül Cumartesi, 18.00’de  Il Bisonte Firenze ile karşılaşacak olan Eczacıbaşı VitrA  pazar günü de alacağı sonuca göre şampiyonluk ya da 3.lük maçına çıkacak.

Son olarak Avrupa Şampiyonluğu’nu kılpayı kaçıran Filenin Sultanları’nda yer alan Simge Aköz, Beyza Arıcı, Hande Baladın’ın yanısıra,  Tijana Boskovic’in de yer aldığı takımın bir buşka yıldızı Kore Milli Takımı Mupouzn Yeon Koung Kim..

Vakıfbank’ta ise  milli oyuncular Naz Aydemir Akyol, Cansu Özbay, Ebrar Karakurt, Zehra Güneş, Kübra Akman, Gizem Örge Güner , Meliha İsmailoğlu’nun yanısıra Brezilyalı yıldız Gabriela Braga Guimaraes, İsveçli Isabelle Haak, Sırp yıldızlar  Milena Rasic, Maja Ognjenovic gibi önemli isimler yer alıyor.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article