2019/11/17 at 1:30 AM
Banner Top

Altındağ deplasmanında cumartesi 14.30’da kritik bir maça çıkacak olan Karşıyaka zorlu deplasman öncesi Ata’nın huzuruna çıktı. Anıtkabir’i ziyaret eden yeşil kırmızılılar saygı duruşunda bulundular ve yeşil kırmızılı kulübün armasındaki ay yıldız bizzat armağan eden Ulu Önder’e bağlılıklarını bidirdiler.

Kaf Kaf’ta zorlu maç öncesi ayak bileğinde çatlak tespit edilerek ayağı alçıya alınan ve yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalacak Harun ile cezalı duruma düşen Özgür zorlu deplasmanda forma giyemeyecek. Cezası biten Onur ise Özgür’ün yerine ilk 11’e dönecek.

Öte yandan İstanbul’da yaşayan Karşıyakalılar, İstanbul’da Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı’yı konuk etti. Karşıyaka aşkını her zaman içlerinde coşkuyla yaşayan İstanbullu iş adamları Büyükkarcı ile İstanbul’da bir araya gelerek kulüp yönetimi, icraatlar ve hedefler hakkında bilgi aldı. Turgay Büyükkarcı’nın davetlerini kabul ederek İstanbul’a gelmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirten İstanbullu Karşıyakalılar, “Biraz kulübün uzağındayız ancak Büyükkarcı’nın anlattıkları bizleri çok sevindirdi” diye konuştu. 

“Biz İstanbul’da olsak da her zaman kulübümüz için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” diyen Karşıyakalılar, “Kulübümüzün yeniden eski saygın ve başarılı günlerine döneceğine olan inancımız Büyükkarcı ile yaptığımız görüşme sonrası çığ gibi büyüdü. KSK için yapılanlar, hazırlanan projelerle gerçekten çok mutlu olduk” dediler. Başkan Büyükkarcı, “Karşıyaka sevgisinin ne denli büyük olduğu bir kez daha belgelenmiş oldu. Bu tür buluşmaları Ankara, Antalya gibi şehirlerde de yapmayı planlıyorum” dedi.

Banner Content
Tags: , , , , , , ,

Related Article