2019/11/22 at 8:12 AM
Banner Top

Karşıyaka cumartesi günü üç takımıyla birlikte adeta resmi geçit yapacak. Üç maçı birlikte seyretmek ve takımlarına destek vermek isteyen yeşil kırmızılı taraftar ise tam gün mesai yaparken, yoğun bir marotanla ordan oraya koşacak.

İlk önce futbolcular sahaya çıkacak. Atatürk Stadı’nda saat 13.30’da başlayacak karşılaşmada Alibeyköyspor’u konuk edecek olan yeşil kırmızılılarda daha sonra sahneyi, saat 16.00’da Sakarya Gelişimspor’u konuk edecek olan bayan voleybolcular alacak.
Kapanışı ise Tahincioğlu Basketbol Ligi’nde play off mücadelesi veren Basketbol Takımı alacak. Pınar Karşıyaka saat 20.00’de Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda lig sonuncusu İstanbul BBSK’i konuk edecek.
Yeşil kırmızılılarda voleybolcular antrenmanın ardından A Takımı Başantrenörü Tamer Çamlıbel’in doğum gününü kutlarken, sürprize futbol takımının teknik direktörü Mesut Toros da katıldı. Toros, voleybolcuların antrenmanına gelerek Tamer Çamlıbel’in yaşgününü kutladı. İki antrenör cumartesi günü için çifte galibiyet sözü verdi ve taraftarları maça davet etti.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article