2019/11/15 at 12:12 AM
Banner Top

Bayanlar Voleybol 1.Ligi (A) Grubu’ndaki İzmir temsilcisi Karşıyaka ikinci yarıya yenilgiyle ama umutla başladı.
Evinde zorlu bir maç ile açılışı yapan Zübeyde Hanım’ın Kızları sadece 1 yenilgisi bulunan zorlu rakibi Sarıyer Belediyespor karşısında ilk seti almasına karşın lider rakibine 3-1’lik skorla boyun eğdi.

Bayan Kaf Kaf’lar yenilgiye karşın, ilk yarıda 3-0 yenildikleri lider rakibi karşısındaki kora kor mücadelesiyle taraftarlarından alkış aldı.
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Karşıyaka; Naz Selen, Yasemin, Yaren, Liray, (Kaptan) Aslı, Egem, Ezgi, Melis , Ilgaz, Ece, Çise Liberolar; Melis ve Betül’den oluşan kadroyla mücadele etti.
Ligin ilk yarısındaki maçı İstanbul’da 25-7, 25-17 ve 25-11’lik setlerle 3-0 kaybeden Kaf Kaf bu kez lider rakibinden 25-19’luk skorla ilk seti almayı başardı. Zübeyde Hanımın Kızları, daha sonra 20-25, 24-26, 22-25’lik setlerle mücadeleyi 3-1 kaybederken, 92 sayı aldı ve puanı da kılpayı kaçırdı.

Ligde 14 hafta geride kalırken yeşil kırmızılı ekip, gençlerden ve öz kaynaklarından oluşan kadrosuyla sürdürdüğü mücadelede 8 galibiyet, 6 mağlubiyet ile 6.cı sıradaki yerini korudu. Sarıyer Belediyespor ise 13 galibiyet, 1 mağlubiyet ile ilk sırada bulunuyor.
Öte yandan yeşil kırmızılı yönetim Antrenör Tamer Çamlıbel’in raporu doğrultusunda Simay Akdağ, Begüm Hepkaptan ve Elif Öner’in maç deneyimlerini sürdürmeleri için kiralık olarak verileceğini açıkladı.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article