2019/11/13 at 5:25 PM
Banner Top

Karşıyaka Spor Kulübü  “#KAFKAFiçin1SMS ile Harekete Geçiyor!” adıyla bir SMS kampanyası düzenledi. Yeşil kırmızılıların amatöre düşme tehlikesini atlattıktan sonra zor koşullar altında play off mücadelesi veren takıma destek olmaları istendi.

Kulüp sitesinde kampanya ile ilgili duyuru şöyle:

Karşıyaka, #KAFKAFiçin1SMS ile harekete geçiyor!

Başlattığımız SMS kampanyası ile herkesi Karşıyaka Spor Kulübü’ne destek olmaya çağırıyoruz.

Sen de, yüz yılı aşan yeşil kırmızılı çınarımıza katkı sağlamak istiyorsan; KAFKAF yaz ve sonuna boşluk bırakmadan 10 ile 70 lira arasındaki göndermek istediğin tutarı ekle, 7979’a gönder.

Gelen mesajı “EVET” diye yanıtla ve Karşıyaka’ya sahip çık!

 

S: Kampanyaya nasıl destek olabilirim?
Hattını mobil ödemelere açman gerekiyor. Bunu yapmak için;
Turkcell hattından MOBILODEME AC yazıp 2222’ye,
Türk Telekom hattından MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e,
Vodafone hattından MOBILODEME AC yazıp 7878’e göndermelisin. Bu işlemi destek SMS’ini atmadan önce veya sonra yapabilirsin.

S: Destek olmak istediğim miktarı nasıl belirleyeceğim?
KAFKAF yazıp 7979’a gönderdiğinde kulübümüze 10TL’lik bir katkı sağlıyorsun. KAFKAF20 ile 20TL, KAFKAF30 ile 30TL, KAFKAF40 ile 40TL, KAFKAF50 ile 50TL, KAFKAF60 ile 60TL, KAFKAF70 ile 70TL katkı sağlayabilirsin. Ardından gelecek onay mesajını “EVET” diyerek onayladığında işlem tamam.

S: Destekler tek seferlik mi, yoksa aylık mı?
Aylık. Kampanyaya katıldığın andan itibaren her ay(bir yıl boyunca) belirttiğin tutar kadar destek olacaksın. Her ay yeni desteğin bize ulaşmadan üç gün öncesinde bilgilendirme alacaksın. Dilediğin an iptal etme şansın var.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article