2019/11/15 at 12:42 AM
Banner Top

TFF 3. Lig 2. Grup’ta sezonun ikinci yarısına Van Büyükşehir Belediyespor’ maçıyla sahasında başlayacak olan Karşıyaka’nın takıma mali destek bulmak için satışa çıkardığı hatıra biletller büyük ilgi görüyor. Tanesi 25 TL’den 15 bin bilet satmayı hedefleyen Kaf Kaf’ın kampanyasına  destek giderek büyor.

Taraftarlar hatıra biletlerine büyük lgi gösterirken, takım eski futbolcu ve teknik direktörlerden Cihat Arslan’ın 200 bilet alırken bir de video yayınladı.  Atatürk Organize Sanayii 800, eski yöneticilerden Azat Yeşil 500 ve Osman Avcı’nın (Küçükavcı) 100 adet biletle kampanyay katılırken, Adalet ve Kalkınma Partisi Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu da 900 adet hatıra bileti alarak kampanyaya destek verdi.

Cihat Arslan gibi eski futbolculardan Birand Yaytaş, Timuçin Aşçıgil, Tufan Apaydın, Mutlu Kızıltan gibi isimler de video yayınladı.

Eski futbolcular, yayınladıkları videolarda, “Oradaydım diyebilmek için biletini al, takımına sahip çık. Haydi Karşıyakalı sıra sende”, “Bu armaya sahip çıkmak için, ben de oradaydım diyebilmek için hatıra biletini al. Unutma, başka Karşıyaka yok” mesajlarını verdi.

 

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment