2019/11/17 at 12:01 AM
Banner Top

Lider Kırşehirspor’u deviren Karşıyaka’da kritik maçlar öncesi moral turları sürüyor. Geçen hafta Kırşehir maçı öncesi Foça’da stres atan yeşil-kırmızılı ekibi Başkan Vekili Gökhan Şensan, bu kez Güzelbahçe’ye yemeğe götürüp moral verdi.
Grupta 2 Mart Cumartesi günü deplasmanda zirve yarışındaki Altındağ Belediyespor’un konuğu olacak Karşıyaka, 6 Mart Çarşamba günü İzmir’de yine Play-Off hattında yer alan Kızılcabölük’ü ağırlayacak. Bu maçtan hemen sonra 10 Mart’ta deplasmanda Osmaniyespor’a rakip olacak yeşil-kırmızılıları bu zorlu seri öncesi yönetim de yalnız bırakmıyor.
Altındağ deplasmanına sakatlanıp ayak bileği alçıya alınan Harun ve cezalı Özgür’den yoksun çıkacak Kaf-Kaf’ta buna karşın geçen hafta ilk 11’e dönerek gol orucunu bozan 19 yaşındaki Doğukan’ın formu sevindiriyor. Ayrıca cezası biten Onur ve Battal da Mesut Toros’un eline güçlendiriyor.
Yeşil kırmızılı taraftarlar da takımlarını bu zorlu deplasmanda yalnız bırakmayacak. Altındağ’ın maçlarını oynadığı Aktepe Stadı’nda yeşil-kırmızılı taraftarlar için 227 kişilik yer ayrıldı.

Banner Content
Tags: , , , ,

Related Article