2019/11/14 at 12:31 PM
Banner Top

Kaf Kaf’ın umuda yolculuğu başladı.
Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’ndeki çalışmayla yeni sezon hazırlıklarına başlayan yeşil kırmızılı ekip yeni mevsimden umutlu.
Kendisine gelen cazip tekliflere karşın Karşıyaka’da kalmayı yeğleyen başarılı etkink adam Mesut Toros’un sözleşmesini iki yıl daha uzattıktan sonra , sözleşmeleri sona eren takım kaptanı Mustafa Aşan, forvet Hakan Kuş ve orta saha oyuncusu Arif Cılak ile yeniden anlaşarak ekibi koruyan, üstelik yetenekli gençleri de profesyonel yaparak takıma monte eden Kaf Kaf yeni sezona sorunsuz girecek.
Başkan Turgay Büyükkarcı, son olarak Arif Cılak’a imza attırdıklarını ve transferi sorunsuz bir şekilde kapattıklarını vurgularken, geçen sezonla ilgili tüm alacakların en geç 1 hafta içinde kapanacağını, yeni sezona hiçbir futbolcunun alacağı olmadan gireceğini müjdeledi. Başkan Büyükkarcı, futbolcuların şartlarını daha da iyileştirmek için de sürekli çalıştıklarını söyledi.
Başkan Büyükkarcı yeni sezondan oldukça umutlu olduklarını belirtirken, “Futbolda takım kurma işini bitirdik. Teknik direktörümüz Mesut Toros’un raporu doğrultusunda tüm takımı muhafaza ettik. Geçen seneden daha iyi bir başarı elde edeceğimizden hiç kuşkum yok. Yine en büyük desteğimiz taraftarımız olacak. Taraftar destek koyduğu zaman futbol takımının nerelere geldiğini gördük, 15 bin kişiyle maç oynadık. Bu senenin de bundan farklı olacağını zannetmiyorum. Mali disiplinden vazgeçmeden emin adımlarla yürümeye çalışıyoruz. Camiadan biraz daha destek almaya ihtiyacımız var. Ben camiamızdan bu desteğin esirgenmeyeceğini zannediyorum ve hatta bundan eminim. Taraftarımızdan çok güzel bir geri dönüş alıyoruz. Futbol yukarı doğru gitmeye devam edecek. Yıllar içinde altyapı ile birlikte daha iyi duruma gelecek” dedi.
Öte yandan yeşil kırmızılı yönetim kulübe destek için SMS kampanyası düzenledi. Bunun için ödeme yapılacak aylık miktarı da belirterek, hattı mobil ödemelere açık olanlar için 7979’a mesaj atmak yeterli olacak.

Banner Content
Tags: , , , , , , ,

Related Article