2019/11/17 at 12:00 AM
Banner Top

Bütün dünyanın eş zamanlı olarak birlikte yarışabildiği ilk ve tek etkinlik olan Wings for Life World Run (Koşamayanlar için Koş) 5 Mayıs 2019’da TSİ 14:00’te start alacak.
Aynı anda binlerce yarışmacı dünya çapındaki 12 farklı imza koşusunda ve 130’dan fazla app run lokasyonunda koşmaya başlayacak. Wings for Life World Run ilk kez koşanlardan, tutkulu amatörlere ve profesyonel sporculara kadar her seviyedeki koşucuların anlamlı etkinliğine sahne olacak.

Yarışa start verildikten ve ilk koşucuların başlangıç çizgisinden geçmelerinden 30 dakika sonra Yakalama Aracı dünyadaki her parkurda eş zamanlı olarak yola çıkacak ve koşucuları yakalamaya başlayacak.
Yakalama Aracı bir koşucuyu geçtiğinde onun koşusu sona erecek. Koşucular servis araçlarıyla başlangıç alanına geri dönecek ve kutlamaya katılacaklar.
Yarışa, İzmir Kültürpark’taki Lozan Kapısı’ndan start verilecek ve sırasıyla Liman, Altınyol, Karşıyaka bölgelerinden geçerek Menemen istikametine doğru 100 km’lik bir koşu parkuru izlenecek.
Wings for Life World Run’ın imza koşularına katılamayan ancak destek vermek isteyen herkes, sanal Yakalama Aracı ile dünyanın neresinde olursa olsun bu oluşumun bir parçası olabilecek.
iPhone & iPad için; bit.ly/WorldRunAPPiOS … Android için bit.ly/WorldRunAPPAndroid
adreslerinden uygulamayı indirebilecek.
Koşular ve katılım için ayrıntılı bilgi;
https://www.wingsforlifeworldrun.com/tr/tr/izmir/
adresinden alınabilecek.

Banner Content
Tags: , ,

Related Article