2019/11/20 at 1:38 AM
Banner Top

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Levent Devrim ile yollar ayrıldıktan sonra, yeni hoca Mustafa Çapanoğlu ile sözleşme imzalandı.
Çok önemli bir kulübe geldiği için mutlu ve heyecanlı olduğunu belirten Çapanoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediyespor’da çok önemli futbolcular var. Lig başladığında biz Kastamonuspor’un başında diğer gruptaydık. Kırmızı grupta herkes Manisa Büyükşehir Belediyespor’u en büyük şampiyon adayı olarak görüyordu. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un çok daha iyi yerlerde olması gerekiyordu ama şanssızlıklar oldu. Çok iyi maçlar oynadılar. Talihsiz goller yendi, talihsiz puanlar kaybedildi. İnşallah bu talihsizliği bir kenara bırakıp iyi günlere döndürme adına o mücadeleyi burada taraftarlarımıza göstereceğiz.” diye konuştu.
Teknik direktörlük kariyerine 1992 Yılında Kayserispor’da yardımcı antrenör olarak başlayan Çapanoğlu, son olarak bu sezon TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Kastamonuspor 1966 takımını çalıştırdı. Kastamonuspor’un başında 22 maça çıkan Çapanoğlu, 13 galibiyet, 3 beraberlik ve 6 mağlubiyet aldı.
Kayseri’de 1 Ocak 1956’da doğan Mustafa Çapanoğlu Kırıkkalespor ve Kocaelispor formalarını giydi. Kayserispor’da yardımcı antrenör olarak 5 sezon çalıştıktan sonra, 1997-98 sezonunda Çorumspor’da ilk teknik direktörlük deneyimini edindi. Zeytinburnuspor, Kayserispor, Konyaspor ve 2002-2003 sezonunda Erzurumspor’da teknik direktör olarak görev aldı. Daha sonra kısa vadelerle günümüze kadar birçok 3. Lig, 2. Lig ve 1. Lig ekibinde teknik direktörlük yaptı.2017-18 sezonunda Keçiörengücü’nün başında olan Çapanoğlu, son olarak bu sezon TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Kastamonuspor 1966’daydı.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article