2019/11/20 at 2:05 AM
Banner Top

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta deplasmanda karşılaştığı BAK Spor Kulübü ile 1-1 berabere kalan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Levent Devrim, hakem kararlarına isyan etti.

BAK Spor Kulübü maçının hakemi Mustafa Kürşad Filiz’in de kötü bir maç yönettiğini belirten Devrim, “Önce Zonguldak Kömürspor, ardından Kırklarelispor maçı. Şimdi de BAK Spor Kulübü maçı. Her hafta (hakem hakem) demekten bıktık. İkinci yarının başlamasıyla birlikte hakem hatalarıyla uğraşmaya başladık. Alakası olmayan bir pozisyonda faul kararı veriliyor ve bununn ardından gol yiyoruz. Art niyet aramıyoruz, bazı şeyleri hakeme bağlamak istemiyoruz. Zaten benim de öyle bir tarzım yok. Ne var ki maç boyunca ilginç faul kararları ve enteresan kararlar yaşadık. Adeta bize oyun oynatmıyorlar. Maçlarımıza deneyimli hakemler istiyoruz” dedi.

Karşılaşmaya da değinen Devrim, “İkinci golü bulsaydık, maç çok daha farklı bir skorla bitebilirdi. İyi başladık ve ilk yarıda çok iyi bir mücadele ortaya koyarken, attığımız golle öne de geçtik. Üç dört tane net gol pozisyonumuzda vardı. Bir türlü ikinci golü bulamadık. İkinci golü bulsak rakibin fişini çekecektik. Durum 1-1’e geldikten sonra da pozisyonlar bulduk. Sadece Mehmet Yılmaz’ın kaptırdığı topta rakibimize gol pozisyonu verdik. Çok rahat kazanabileceğimiz bir maçtı. Bundan ders çıkaracağı” diye konuştu.

Banner Content
Tags: , , , , ,

Related Article