2019/11/22 at 3:37 PM
Banner Top

3.Lig 2. Grup’ta ikinci yarıda hem zirve yarışından kopmamak hem de play off hattındaki yerini sağlama almak için mücadele edecek olan Kızılcabölükspor iddalı geliyor.
Hazırlık çalışmalarını Şirinköy ve Antalya olmak üzere iki etapta gerçekleştiren sarı kırmızılı ekip bu süreçte oynadığı özel maçlarda Kale Belediyespor’u 3-1, Nazilli Belediyespor’u 1-0 mağlup ederken, Antalya’da ise Kepez belediyespor’a 3-2 mağlup oldu, Turgutluspor’la 1-1 berabere kaldı.

 

Teknik Direktör Ali Yalçın ikinci yarıda iddialı

Kızılcabölükspor’ün tecrübeli teknik direktörü Ali Yalçın. takım olarak çok verimli bir hazırlık süreci geçirdiklerini belirtirken “Hazırlıklara erkenden 24 Aralık’ta başladık. Eksikleri giderdik, yeni transferleri takıma adapte ettik. Denizli’de 2 hazırlık maçı yaparak oyuncularımızın maç temposunu yakalamasını hedefledik. Ardından ikinci etap hazırlıklarına devam ettiğimiz Antalya’da da iki hazırlık maçı yaparak yeni katılan oyuncularımızı takımımıza adapte etmeye çalıştık ve bunda da başarılı olduk. Yeni transferlerimiz uyum sürecini kısa sürede atlattı. Özellikle Turgutluspor ve Nazilli Belediyespor maçlarında gerçek gücümüzü sahaya yansıttık ve ligde neler yapabileceğimizi gösterdik” dedi.
Yalçın, 20 Ocak’ta içerde oynacakları Bergama Belediyespor maçına kadar, tamamen hazır duruma geleceklerini belirtirken, “İkinci yarıda zıpkın gibi bir Kızılcabölükspor izleyeceğiz. Herkes Meki’i konuşacak. Hedefimiz doğrudan 2.Lig’e çıkmak” diye konuştu.

Banner Content
Tags: , , ,

Related Article